Nowości

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Podsumowanie edycji Konkursu Gospodarczo Samorządowy HIT 2016 regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego

To było niesamowite, prawie jak z programu „Mamy Cię”. Ale po kolei. Podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2016” regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego wzorem poprzedniego roku obyło się na zamku w Gniewie 22 czerwca 2016 r. Organizatorzy zaprosili gości na plac turniejowy, gdzie w drugiej części w przepiękny sposób Kasztelan wprowadził zebranych w arkana historii, a rycerze zademonstrowali – całkiem na poważnie – kruszenie kopii. Należy dodać, że jednym z wojów był rycerz z Francji.

Czytaj więcej...

Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016 r.”

Kolejna kartka z kalendarza zerwana. Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016” za nami, ale emocje jeszcze nie opadły. Już niektóre podmioty planują czym będzie można się wykazać w edycji 2017. To dobrze, mamy nadzieję że jest to wynikiem akceptacji tego przedsięwzięcia oraz wpisaniem w kalendarz strategii marketingowej. Oprawa całej imprezy po raz kolejny była – jak określali goście - niepowtarzalna. Prowadzący, Ewa Siwicka i Dariusz Bereski – można rzec „twarze” tego konkursu – w sposób profesjonalny i ogromną gracją witali laureatów na scenie, jednocześnie informując o ich dokonaniach. Natomiast młodzi artyści tworzący klimat nastroju – wprowadzali uczestników gali w świat muzyki, czyniąc to perfekcyjnie.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski oraz Ziemi Lubuskiej 2016 r.

Protokół z postanowienia Kapituły województw: Lubuskiego i wielkopolskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2016 oraz Ziemi Lubuskiej 2016

Kapituły województwa lubuskiego i wielkopolskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 184 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 76 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...