Artykuły

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami. We wtorek 20 czerwca A.D. 2017 dopisała piękna pogoda – jak zwykle. Goście zebrali się na tarasie gniewskiego zamku aby oczekiwać na rozpoczęcie imprezy. Na koniach pojawili się krzyżacy z Gotfrydem Krwawym na czele, który porwał z obserwującego tłumu prześliczną białogłowę o imieniu Karolina, aby to właśnie ona odpaliła haubicę informując tym samym o rozpoczęciu gali.


Po potężnej salwie goście udali się na zamkowy dziedziniec. Tam przywitał ich aktor, reżyser i poeta Dariusz Bereski, który znany jest wielu laureatom. Jak w poprzednich edycjach nagrodzone tematy nie budziły wątpliwości wśród zebranych – wszystkie na bardzo wysokim poziomie.
Po części oficjalnej na scenę wyszła gwiazda wieczoru Małgorzata Ostrowska, która swoim mocnym, znakomitym głosem ujęła wszystkich. Zaś uczta kulinarna, przygotowana przez szefa gniewskiej przyzamkowej restauracji dopełniła całości. Gdzieś w trakcie zadano pytanie – a gdyby tak laureatów było więcej, to nie pomieścimy się w tym przepięknym miejscu. Odpowiedź była prosta – trzeba będzie zastosować jeszcze „gęstsze sito”, gdyż te spotkania są dla elit gospodarczo-samorządowych. Obszerniejszy materiał video z gali niebawem.