Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2019 Regionów Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego - Gniew 18 czerwca 2019 roku

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2019


Kapituły województwa kujawko-pomorskiego i pomorskiego, przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do projektu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 285 zgłoszeń. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji audytowych, które wizytowały uczestników przedsięwzięcia, Kapituły zakwalifikowały 56 zgłoszenia spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Edycja przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2021 „wschodzi”

Trudny czas, jaki nastał i w jakim należy się odnaleźć uczy nas wszystkich nowych zachowań, planów, funkcjonowania. Obserwujemy „wschód” nowych realiów i rzeczywistości. Jesteśmy optymistami i ruszamy z kolejną edycją przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2021. Z obserwacji wynika, że jest ogromna potrzeba wychodzenia na zewnątrz i przedstawienia - pochwalenia się swoimi osiągnięciami i dokonaniami przez przedsiębiorstwa i samorządy w tych trudnych – dziwnych czasach. Są pierwsze zgłoszenia i czekamy na kolejne – u nas zasady uczestnictwa w projekcie pozostają bez zmian. Czekamy także na nominacje lat do Tytułu Roku 2021 przez samorządy i laureatów z poprzednich. 

Podsumowanie tegorocznej edycji zaplanowaliśmy na 24 września zwyczajowo na zamku w Gniewie z nadzieją, że obostrzenia sanitarne zmaleją do minimum i zorganizujemy galę finałową bezproblemowo. Zatem witamy w kolejnej edycji. Powodzenia.  

 

 

 

 

Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2018 rusza

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski, ale będą również mile widziane zgłoszenia z innych regionów. Słane są pisma do właściwych podmiotów i instytucji na co dzień związanych z gospodarką z prośbą o nominowanie do tytułów HIT 2018 najciekawszych dokonań samorządowych, gospodarczych, ekologicznych właśnie za 2018 rok. Pierwsze rekomendacje do nas docierają, zatem niebawem przedstawiciele Biura już niebawem zaczną się kontaktować z rzeczonymi podmiotami. Jak w latach poprzednich, będziemy informować Państwa o postępach w organizacji Hitowego przedsięwzięcia. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami zdjęciowymi i filmami z poprzednich lat oraz regulaminem przedsięwzięcia.

 

 

 

 

 

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2018 oraz Ziemi Lubuskiej 2018

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw

Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2018 oraz Ziemi Lubuskiej 2018


Kapituły województwa lubuskiego i wielkopolskiego przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 336 zgłoszeń. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 80 zgłoszenia spełniających wymagania regulaminowe.
W związku z powyższym Kapituły postanowiły, co następuje:

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2018

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2018

Kapituły województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 256 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 55 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2018 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2018 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej

15 lutego br. w podwojach IBB Andersia Tower o godzinie 17.15 orkiestra dęta z Rychnowa gminy Blizanów swoim koncertem ogłosiła wszem i wobec, że nadszedł czas ogłoszenia wyników i przestawienia laureatów kolejnej edycji przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów pod patronatem Marszałka Lubuskiego Elżbiety Polak.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2018 Regionów Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego

23-lata na fali w stronę słońca – pod takim hasłem 20 czerwca na zamku w Gniewie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i nadanie tytułów HIT 2018 najciekawszym dokonaniom gospodarczym i samorządowym z terenu województw kujawsko-pomoskiego i pomorskiego.

Czytaj więcej...