Nowości

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2017

Szanowni Państwo, rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej wyróżniający, nagradzający i promujący najciekawsze dokonania gospodarcze, samorządowe, ekologiczne, kulturalne i sportowe. Choć projekt w nazwie zawiera sąsiadujące województwa to jest on otwarty dla szeroko rozumianych podmiotów również z innych regionów, co sprawdziło się w poprzednich latach satysfakcjonując uczestników HITa.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2017

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza 2017 oraz Pomorza 2017

Kapituła województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 193 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 40 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami. We wtorek 20 czerwca A.D. 2017 dopisała piękna pogoda – jak zwykle. Goście zebrali się na tarasie gniewskiego zamku aby oczekiwać na rozpoczęcie imprezy. Na koniach pojawili się krzyżacy z Gotfrydem Krwawym na czele, który porwał z obserwującego tłumu prześliczną białogłowę o imieniu Karolina, aby to właśnie ona odpaliła haubicę informując tym samym o rozpoczęciu gali.
Po potężnej salwie goście udali się na zamkowy dziedziniec. Tam przywitał ich aktor, reżyser i poeta Dariusz Bereski, który znany jest wielu laureatom. Jak w poprzednich edycjach nagrodzone tematy nie budziły wątpliwości wśród zebranych – wszystkie na bardzo wysokim poziomie.
Po części oficjalnej na scenę wyszła gwiazda wieczoru Małgorzata Ostrowska, która swoim mocnym, znakomitym głosem ujęła wszystkich. Zaś uczta kulinarna, przygotowana przez szefa gniewskiej przyzamkowej restauracji dopełniła całości. Gdzieś w trakcie zadano pytanie – a gdyby tak laureatów było więcej, to nie pomieścimy się w tym przepięknym miejscu. Odpowiedź była prosta – trzeba będzie zastosować jeszcze „gęstsze sito”, gdyż te spotkania są dla elit gospodarczo-samorządowych. Obszerniejszy materiał video z gali niebawem.

Film z Gali Pomorskiej oraz Kujawsko-Pomorskiej

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Rusza Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2017

Wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza, choć zima w pełni, mamy nadzieję że również rozpocznie się wiosna. Nie tylko ta za oknami, ale również taka, która wniesie wiele nowych rozwiązań w zakresie strategii rozwoju podmiotów gospodarczych i administracyjnych – miejmy nadzieję. Jesteśmy przekonani, że laureaci z poprzednich edycji oraz nowe pomioty zainteresują się naszym przedsięwzięciem i wykorzystają udział w konkursie jako narzędzie promocji swoich dokonań.

Zostały już wysłane dokumenty do gmin, powiatów oraz instytucji związanych z gospodarką w regionach z prośbą o nominowanie przedsięwzięć godnych nadania Tytułów HIT 2017. W ślad za tym nasi przedstawicie dotrą do tych podmiotów, aby przedstawić zasady uczestnictwa w Konkursie HIT.  Mamy nadzieję, że poziom zgłoszeń będzie co najmniej taki jak w latach ubiegłych, choć liczymy – jak zwykle – na wyższy. Zatem do zobaczenia już niebawem w Państwa progach (oby nie dosłownie).

Film z Gali Wielkopolskiej i Ziemi Lubuskiej

Dnia 6 marca 2017 r. na auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas uroczystej gali zostały rozstrzygnięte wyniki konkursu pt.,,Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016”. Głównym celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie i promocja najlepszych dokonań przedsiębiorstw produkcyjnych, usług, walorów ekologicznych, a także wszelkich spraw organizacyjnych oraz gospodarczych gmin. Konkurs liczył łącznie 184 zgłoszenia. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Podsumowanie edycji Konkursu Gospodarczo Samorządowy HIT 2016 regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego

To było niesamowite, prawie jak z programu „Mamy Cię”. Ale po kolei. Podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2016” regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego wzorem poprzedniego roku obyło się na zamku w Gniewie 22 czerwca 2016 r. Organizatorzy zaprosili gości na plac turniejowy, gdzie w drugiej części w przepiękny sposób Kasztelan wprowadził zebranych w arkana historii, a rycerze zademonstrowali – całkiem na poważnie – kruszenie kopii. Należy dodać, że jednym z wojów był rycerz z Francji.

Czytaj więcej...