Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

„Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza"

Rozpoczął się kolejny rok zmagań na rynkach gospodarczych, nowe zadania przed samorządami.

Jest, pomimo wielu trudności, często niezależnych, nieprzewidywalnych, realizowanych i zrealizowanych nowych projektów przez te podmioty i należało by się nimi pochwalić. Nic bardziej właściwego jak wziąć udział w naszym konkursie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza. Zatem ruszamy w trasę aby poznać, zweryfikować i nagrodzić najlepsze przedsięwzięcia.

Jesteśmy pełni optymizmu. Z naszego 29-letniego doświadczenia, gdzie przez ten czas było wiele zawirowań globalnych, europejskich czy krajowych na rynkach gospodarczych, są perełki, które należy wydobyć, przedstawić i wyróżnić. Mamy nadzieję, że warto skorzystać z takiej promocji.

Jak co roku czekamy również na nominacje do Tytułu Roku HIT 2024 przez samorządy i laureatów z lat poprzednich.

Podsumowanie tegorocznej edycji zaplanowaliśmy zwyczajowo na zamku w Gniewie 21 czerwca 2024 r. (piątek) Zatem witamy w kolejnej edycji. Powodzenia. 

 

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.