Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Edycja przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2021 „wschodzi”

Trudny czas, jaki nastał i w jakim należy się odnaleźć uczy nas wszystkich nowych zachowań, planów, funkcjonowania. Obserwujemy „wschód” nowych realiów i rzeczywistości. Jesteśmy optymistami i ruszamy z kolejną edycją przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2021. Z obserwacji wynika, że jest ogromna potrzeba wychodzenia na zewnątrz i przedstawienia - pochwalenia się swoimi osiągnięciami i dokonaniami przez przedsiębiorstwa i samorządy w tych trudnych – dziwnych czasach. Są pierwsze zgłoszenia i czekamy na kolejne – u nas zasady uczestnictwa w projekcie pozostają bez zmian. Czekamy także na nominacje lat do Tytułu Roku 2021 przez samorządy i laureatów z poprzednich. 

Podsumowanie tegorocznej edycji zaplanowaliśmy na 24 września zwyczajowo na zamku w Gniewie z nadzieją, że obostrzenia sanitarne zmaleją do minimum i zorganizujemy galę finałową bezproblemowo. Zatem witamy w kolejnej edycji. Powodzenia.  

 

 

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.