Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Edycja „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2020” trwa. Czekamy na podsumowanie.

Szanowni Państwo.

Pomimo trudnych chwil związanych z sytuacją epidemiologiczną, nasze przedsięwzięcie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2020” jest realizowane, a podsumowanie edycji 2020 z pewnością się odbędzie. Mamy kilka wariantów i w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarnych, będziemy się do nich stosować.Uchylę nieco „rąbka tajemnicy”. Do naszego Hitowego przedsięwzięcia jest już zakwalifikowanych kilkadziesiąt zgłoszeń z Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Mamy, na okoliczność gali, zarezerwowany zespół „Żuki”, który na piątkę z plusem sprawdził się podczas październikowej gali finałowej Pomorza i Kujaw i Pomorza na zamku w Gniewie. Mało tego, podczas finału w Poznaniu, chcemy wypromować zespół wykonujący utwory ABBY o hucznej nazwie DYNAMITKI – rewelacja, będą Państwo zadowoleni. Zamówione są atrybuty dla laureatów – czekają na wygrawerowanie i wypisanie. Terminy finału (planowane w marcu) są również wpisane w kalendarz i zarezerwowane, w zależności od okoliczności. Jest to Andersia Tower bądź Aula UAM w Poznaniu. Przygotowujemy kilkudziesięcio-sekundowe filmy informujące o wyróżnionych podmiotach gospodarczych i samorządowych, które będą prezentowane podczas gali finałowej. Są już opracowane zaproszenia, choć jeszcze bez daty. I co najważniejsze – szampan już się mrozi.

Drodzy Państwo, czekamy na potwierdzenia daty. Nie dajemy się wirusom. Analizujemy jeszcze zgłoszenia i czekamy na tych co chcą być jeszcze dostrzeżeni.

Z pozdrowieniami Tadeusz Jasiuwian

 

 

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.