Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Edycja przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2020 ruszyła.

Z początkiem każdego roku rozważamy, jak zorganizować galę finałową kolejnej edycji HITu. Kogo zaprosić z artystów, jakie menu podpasować podniebieniom gości. Po prostu jakie będą oczekiwania przyszłych laureatów. Zanim jednak nastąpi realizacja tych pomysłów musimy dotrzeć do nominowanych do Tytułu roku 2020, przyjąć deklaracje uczestnictwa w projekcie, zweryfikować, ocenić i dopiero wówczas zaprosić na galę. To musi troszkę potrwać.

 Zatem pragnę poinformować, że Edycja przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2020” została rozpoczęta. Czekamy na nominacje i zgłoszenia. Będziemy Państwa informować o przebiegu naszego przedsięwzięcia.

P.S. Zdecydowanej większości gości 25- jubileuszowa edycja tak się spodobała, że postanowiliśmy tym razem podsumowanie zorganizować w formie balu. Tak więc witamy w 26-jubileuszowej edycji – aco jak szaleć to … .

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.