Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Srebrny Jubileusz 25-Lecie – jubileuszowa edycja przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej” ruszyła

Rok 2019 jest dla nas rokiem szczególnym. Mija 25 lat kiedy to stworzono propozycję dla samorządów i podmiotów gospodarczych wykazania się dokonaniami w „raczkującej”, nieznanej nowej rzeczywistości – wolnej Polsce. Praktycznie nikt nie miał umiejętności, wiedzy a tym bardziej doświadczenia, jak potoczą się losy naszej Ojczyzny – w każdej płaszczyźnie. Uczyliśmy się nawzajem od siebie, popełnialiśmy wiele błędów. Lecz wiem na pewno, z perspektywy czasu, że ta nauka była intensywna, myślę wykorzystywana pozytywnie, w działaniach samorządów i przedsiębiorstw i zwykłych obywateli – szkoda, że dzisiaj często się zapomina o tamtych lekcjach.

 

               Nasz HIT był jednym z pierwszych propozycji dowartościowania działań i promowania tych działań wśród najlepszych w samorządach i gospodarce. Jestem z tego dumny, że udało nam się stworzyć taką możliwość poprzez organizację przedsięwzięcia jaki jest HIT i tak czasami myślę nieskromnie, że chyba nam taki, lub podobny Tytuł mógłby ktoś nadać. 

               Nie sposób zliczyć, ile znakomitych osobowości poznaliśmy przez te 25 lat. Ile zdobytych doświadczeń, przyjaźni – wspaniałe uczucie. Aczkolwiek i żal. Lat i kilogramów przybyło a włosów coraz mniej, ot taka równowaga w przyrodzie. 

               Cóż starczy sentymentów. Jubileuszowa edycja na Ziemi Lubuskiej i Wielkopolsce ruszyła. Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie już za nami – to w innym materiale. Mamy nadzieję, że w tej edycji nie będzie mniej laureatów, a wręcz przeciwnie, choć prognozy gospodarcze te globalne i te regionalne są różne. Zbieramy zgłoszenia – zdecydowanie odbiegają od tych dwadzieścia pięć lat wstecz, są naprawdę zdecydowanie megaHITowe. Ale to już należy do opinii Kapituły. Z najlepszymi spotkamy się 28 lutego 2020 roku w salach Wielkopolskiego Centrum Biznesu Andersia Tower w Poznaniu. Zatem, jak mawiał Onufry Zagłoba herbu Wczele, „… hej szable w dłoń…” i do boju. 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.