Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2018 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2018 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej

15 lutego br. w podwojach IBB Andersia Tower o godzinie 17.15 orkiestra dęta z Rychnowa gminy Blizanów swoim koncertem ogłosiła wszem i wobec, że nadszedł czas ogłoszenia wyników i przestawienia laureatów kolejnej edycji przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów pod patronatem Marszałka Lubuskiego Elżbiety Polak.Godzina osiemnasta zero, zero. Przyciemnione światła, klimatyczny nastój. Na scenie pojawia się zjawiskowa artystka młodego pokolenia, aktorka Joanna Aleksandrowicz, która swoim anturażem, głosem i wdziękiem, wprowadziła w niesamowity klimat laureatów i zaproszonych gości.

Po tym artystycznym wstępie, na scenę weszli Ambasadorzy naszego przedsięwzięcia – prowadzący – Ewa Siwicka i Dariusz Bereski, którzy po powitaniu przybyłych na to wydarzenie, zaprosili do oficjalnego otwarcia gali dyrektora i organizatora projektu Tadeusza Jasiuwiana.

Dyrektor w kilku zdaniach opisał założenia, przebieg audytów w podmiotach samorządowych i gospodarczych rzeczonej edycji, nawiązując do wysokiego poziomu zgłoszeń uczestników przedsięwzięcia poprosił o zabranie głosu byłego honorowego przewodniczącego kapituły, europosła Adama Szejnfelda.

Po tej krótkiej części oficjalnej, prowadzący przeszli do meritum, czyli ogłoszenia wyników. Na scenie pojawiali się laureaci z różnych branż gospodarczych i samorządowych, odbierając zasłużone nagrody i wyróżnienia. Tę część kilkoma artystycznymi „wejściami” okraszała Joanna Aleksandrowicz, której występy doceniali gromkimi brawami uczestnicy gali.

Podsumowaniem tegorocznej edycji była która, zwarta wypowiedź jednego z laureatów przedsiębiorcy a jednocześnie posła na Sejm RP Zbigniewa Ajchlera, natomiast „wisienką na torcie” był niesamowity koncert znanej artystki Małgorzaty Ostrowskiej.

Po części oficjalno-artystycznej nadszedł czas na podsumowanie swoich osiągnięć w różnych obszarach samorządowo-gospodarczych przez samych uczestników gali przy smakowitych potrawach przygotowanych przez szefa kuchni Andersia Tower. Warto też wspomnieć o walorach smakowych produktów trzech firm, które zaprezentowały się podczas gali: znakomite wyroby masarnicze zakładu mięsnego Kacmar, wspaniałe sushi przedsiębiorstwa Sushi Faktory oraz smakowite rurki smakowe dostarczone przez firmę Soforek.

W przyszłym roku będziemy świętować jubileusz 25-Lecia naszego przedsięwzięcia dlatego też już dziś zapraszamy do uczestnictwa w tym projekcie.

ORGANIZATORZY

Przejdź do WYNIKÓW

Przejdź do ZDJĘĆ Z GALI