Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Rusza kolejna edycja projektu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2018

… Zatem przedstawiciele Instytutu Certyfikacji i Jakości GSHR docierają do wyróżniających się podmiotów gospodarczych i samorządowych obu województw, aby zaproponować ich szefom zaprezentowanie się z osiągnięciami w różnych obszarach życia społecznego i biznesowego.

Mając na uwadze poprzednie edycje, jesteśmy przekonani, że tegoroczne tematy zgłoszeń będą równie atrakcyjne i zasługują na wyróżnienie tytułami HIT roku 2018.Należy przypomnieć, że przede wszystkim docieramy do podmiotów nominowanych do Tytułu HIT 2018 przez instytucje zajmujące się szeroko rozumianym życiem gospodarczym regionów, ale nie tylko. Przedsięwzięcie jest również skierowane do tych, którzy czują się na siłach poddać audytowi Kapituły bez nominacji, zatem zapraszamy do kontaktu.

Życzymy wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza sukcesów we wszelkich podjętych działaniach i do zobaczenia niebawem.

Jak co roku wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza planowane są wiosenne porządki wokół obejść, nieb zima w pełni, mamy nadzieję że również rozpocznie się wiosna. Nie tylko ta za oknami, ale również taka, która wniesie wiele nowych rozwiązań w zakresie strategii rozwoju podmiotów gospodarczych i administracyjnych – miejmy nadzieję. Jesteśmy przekonani, że laureaci z poprzednich edycji oraz nowe pomioty zainteresują się naszym przedsięwzięciem i wykorzystają udział w konkursie jako narzędzie promocji swoich dokonań.

Zostały już wysłane dokumenty do gmin, powiatów oraz instytucji związanych z gospodarką w regionach z prośbą o nominowanie przedsięwzięć godnych nadania Tytułów HIT 2017. W ślad za tym nasi przedstawicie dotrą do tych podmiotów, aby przedstawić zasady uczestnictwa w Konkursie HIT.  Mamy nadzieję, że poziom zgłoszeń będzie co najmniej taki jak w latach ubiegłych, choć liczymy – jak zwykle – na wyższy. Zatem do zobaczenia już niebawem w Państwa progach (oby nie dosłownie).