Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2017 r.

  24 lutego 2018 roku w Centrum Biznesu  Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2017 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.


  Oprócz wyróżnionych uczestników przedsięwzięcia obecnością na Gali zaszczyciła Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak oraz Poseł na Sejm RP Zbigniew Ajchler. Jak w latach poprzednich aby nadać większą rangę uroczystość poprowadzili Ewa Siwicka  - dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Wielka dama telewizji polskiej, ikona poznańskiej TVP. Obecnie na antenie ogólnopolskiej prowadzi magazyn reporterów Telekurier. Od 13 lat w każdą sobotę ukazuje się cieszący się wielką popularnością jej autorski program pod nazwą "Ewa i jej goście’’. Jest także autorką książki o tym samym tytule oraz Dariusz Bereski - aktor teatralny, telewizyjny, reżyser, poeta, radiowiec, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy RP  Oddział Wielkopolski Mistrz Mowy Polskiej Vox Populi 2012, mający w swoim dorobku ponad 80 ról aktorskich oraz 4 poetyckie tomiki. Aktor Teatru Polskiego we Wrocławiu.
  Po oficjalnym przywitaniu zaproszonych gości, prowadzący poprosili dyrektora Instytutu Certyfikacji Jakości - Tadeusza Jasiuwiana, który witając zebranych podkreślił  doniosłą, społeczną rolę działań uczestników Konkursu i fakt, iż zebrani stanowią elitarną grupę nominowanych.
  Po wprowadzeniu w klimat doniosłości imprezy, prowadzący odczytali protokół. Na scenie pojawili się laureaci, którym przedstawiciele starostw powiatowych obu województw wręczali akty nadania Tytułów HIT oraz statuetki
  Oceniane podmioty zarówno gospodarcze jak i administracyjne udowodniły wysoki poziom profesjonalizmu i umiejętność dalekosiężnego planowania strategicznego radząc sobie wzorowo z odnalezieniem w dynamicznie zmieniającej się polskiej rzeczywistości gospodarczej.
  Miłym dla instytucji i firm z województwa lubuskiego były wręczone dodatkowo  przez Marszałek Elżbietę Polak listy gratulacyjne
Poseł na Sejm RP - Zbigniew Ajchler, pogratulował laureatom a także organizatorom Konkursu podkreślając rangę i rolę przedsięwzięcia.
Laureaci po części oficjalnej doznali rozkoszy kulinarnych, uczestnicząc w bankiecie zorganizowanym w sali prestiżowego dla biznesu Hotelu Andersia Tower.
  Artystyczną „wisienką na torcie”, była Wanda Kwietniewska, która swoim temperamentem oraz znanymi ogromnej części gości utworami, świetnie bawiła gości znakomicie  nawiązując z nimi.
  Oprócz znanej celebrytki Wandy K., na scenie pojawiła się HITowa artystka młodego pokolenia -  Marta Jasiuwian, która ukazała gościom nowy, ciekawy, dynamiczny, rytmiczny styl muzyczny, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem gości Gali.