Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2017 r.

Szanowni Państwo, rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej wyróżniający, nagradzający i promujący najciekawsze dokonania gospodarcze, samorządowe, ekologiczne, kulturalne i sportowe. Choć projekt w nazwie zawiera sąsiadujące województwa to jest on otwarty dla szeroko rozumianych podmiotów również z innych regionów, co sprawdziło się w poprzednich latach satysfakcjonując uczestników HITa.


Współorganizatorzy – starostowie, przysyłają nam nominacje do tytułów HIT roku 2017 a równolegle przedstawiciele Instytutu certyfikacji i Jakości GSHR docierają do wyróżniających się i nominowanych organizacji. Są pierwsze zgłoszenia z bardzo ciekawymi tematami. Nasze przedsięwzięcie nie jest ukierunkowane tylko dla tych, którzy zostali lub zostaną wskazani przez instytucje, które na co dzień zajmują się życiem gospodarczym regionów. Jest ono także otwarte dla tych, którzy sami chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Czekamy na zgłoszenia (w załącznikach wzory dokumentów) 
Podsumowanie – uroczysta gala odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Poznaniu. Organizatorzy