Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Rusza Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2017 r.

Wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza, choć zima w pełni, mamy nadzieję że również rozpocznie się wiosna. Nie tylko ta za oknami, ale również taka, która wniesie wiele nowych rozwiązań w zakresie strategii rozwoju podmiotów gospodarczych i administracyjnych – miejmy nadzieję. Jesteśmy przekonani, że laureaci z poprzednich edycji oraz nowe pomioty zainteresują się naszym przedsięwzięciem i wykorzystają udział w konkursie jako narzędzie promocji swoich dokonań.


Zostały już wysłane dokumenty do gmin, powiatów oraz instytucji związanych z gospodarką w regionach z prośbą o nominowanie przedsięwzięć godnych nadania Tytułów HIT 2017. W ślad za tym nasi przedstawicie dotrą do tych podmiotów, aby przedstawić zasady uczestnictwa w Konkursie HIT.  Mamy nadzieję, że poziom zgłoszeń będzie co najmniej taki jak w latach ubiegłych, choć liczymy – jak zwykle – na wyższy. Zatem do zobaczenia już niebawem w Państwa progach (oby nie dosłownie).