Nowości

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Film z Gali Pomorskiej oraz Kujawsko-Pomorskiej 2017

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Film z Gali Wielkopolskiej i Ziemi Lubuskiej 2016 r.

Dnia 6 marca 2017 r. na auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas uroczystej gali zostały rozstrzygnięte wyniki konkursu pt.,,Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016”. Głównym celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie i promocja najlepszych dokonań przedsiębiorstw produkcyjnych, usług, walorów ekologicznych, a także wszelkich spraw organizacyjnych oraz gospodarczych gmin. Konkurs liczył łącznie 184 zgłoszenia. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016 r.”

Kolejna kartka z kalendarza zerwana. Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016” za nami, ale emocje jeszcze nie opadły. Już niektóre podmioty planują czym będzie można się wykazać w edycji 2017. To dobrze, mamy nadzieję że jest to wynikiem akceptacji tego przedsięwzięcia oraz wpisaniem w kalendarz strategii marketingowej. Oprawa całej imprezy po raz kolejny była – jak określali goście - niepowtarzalna. Prowadzący, Ewa Siwicka i Dariusz Bereski – można rzec „twarze” tego konkursu – w sposób profesjonalny i ogromną gracją witali laureatów na scenie, jednocześnie informując o ich dokonaniach. Natomiast młodzi artyści tworzący klimat nastroju – wprowadzali uczestników gali w świat muzyki, czyniąc to perfekcyjnie.

Czytaj więcej...

Rusza Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2017 r.

Wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza, choć zima w pełni, mamy nadzieję że również rozpocznie się wiosna. Nie tylko ta za oknami, ale również taka, która wniesie wiele nowych rozwiązań w zakresie strategii rozwoju podmiotów gospodarczych i administracyjnych – miejmy nadzieję. Jesteśmy przekonani, że laureaci z poprzednich edycji oraz nowe pomioty zainteresują się naszym przedsięwzięciem i wykorzystają udział w konkursie jako narzędzie promocji swoich dokonań.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski oraz Ziemi Lubuskiej 2016 r.

Protokół z postanowienia Kapituły województw: Lubuskiego i wielkopolskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2016 oraz Ziemi Lubuskiej 2016

Kapituły województwa lubuskiego i wielkopolskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 184 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 76 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Podsumowanie edycji Konkursu Gospodarczo Samorządowy HIT 2016 regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego

To było niesamowite, prawie jak z programu „Mamy Cię”. Ale po kolei. Podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2016” regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego wzorem poprzedniego roku obyło się na zamku w Gniewie 22 czerwca 2016 r. Organizatorzy zaprosili gości na plac turniejowy, gdzie w drugiej części w przepiękny sposób Kasztelan wprowadził zebranych w arkana historii, a rycerze zademonstrowali – całkiem na poważnie – kruszenie kopii. Należy dodać, że jednym z wojów był rycerz z Francji.

Czytaj więcej...