Nowości

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2017 r.

Szanowni Państwo, rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej wyróżniający, nagradzający i promujący najciekawsze dokonania gospodarcze, samorządowe, ekologiczne, kulturalne i sportowe. Choć projekt w nazwie zawiera sąsiadujące województwa to jest on otwarty dla szeroko rozumianych podmiotów również z innych regionów, co sprawdziło się w poprzednich latach satysfakcjonując uczestników HITa.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2017 r.

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza 2017 oraz Pomorza 2017

Kapituła województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 193 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 40 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Film z Gali Wielkopolskiej i Ziemi Lubuskiej 2016 r.

Dnia 6 marca 2017 r. na auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas uroczystej gali zostały rozstrzygnięte wyniki konkursu pt.,,Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016”. Głównym celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie i promocja najlepszych dokonań przedsiębiorstw produkcyjnych, usług, walorów ekologicznych, a także wszelkich spraw organizacyjnych oraz gospodarczych gmin. Konkurs liczył łącznie 184 zgłoszenia. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami

Edycja Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza już za nami. We wtorek 20 czerwca A.D. 2017 dopisała piękna pogoda – jak zwykle. Goście zebrali się na tarasie gniewskiego zamku aby oczekiwać na rozpoczęcie imprezy. Na koniach pojawili się krzyżacy z Gotfrydem Krwawym na czele, który porwał z obserwującego tłumu prześliczną białogłowę o imieniu Karolina, aby to właśnie ona odpaliła haubicę informując tym samym o rozpoczęciu gali.

Czytaj więcej...

Rusza Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2017 r.

Wraz z rozpoczęciem kolejnej edycji Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza, choć zima w pełni, mamy nadzieję że również rozpocznie się wiosna. Nie tylko ta za oknami, ale również taka, która wniesie wiele nowych rozwiązań w zakresie strategii rozwoju podmiotów gospodarczych i administracyjnych – miejmy nadzieję. Jesteśmy przekonani, że laureaci z poprzednich edycji oraz nowe pomioty zainteresują się naszym przedsięwzięciem i wykorzystają udział w konkursie jako narzędzie promocji swoich dokonań.

Czytaj więcej...

Film z Gali Pomorskiej oraz Kujawsko-Pomorskiej 2017

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...

Podsumowanie edycji Konkursu Gospodarczo Samorządowy HIT 2016 regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego

To było niesamowite, prawie jak z programu „Mamy Cię”. Ale po kolei. Podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2016” regionów Kujawsko-pomorskiego i Pomorskiego wzorem poprzedniego roku obyło się na zamku w Gniewie 22 czerwca 2016 r. Organizatorzy zaprosili gości na plac turniejowy, gdzie w drugiej części w przepiękny sposób Kasztelan wprowadził zebranych w arkana historii, a rycerze zademonstrowali – całkiem na poważnie – kruszenie kopii. Należy dodać, że jednym z wojów był rycerz z Francji.

Czytaj więcej...