Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT 2022 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej już rozpoczęty

Pragnę poinformować, że rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej - edycja 2022. To przedsięwzięcie ma na celu wyróżnić i pokazać najciekawsze dokonania w życiu gospodarczym, społecznym i samorządowym.

Już 28 lat jesteśmy z najlepszymi w regionach Polski. Poznaliśmy wiele ciekawych podmiotów, ale także wspaniałych ludzi, bez których nie byłoby tych dokonań, zdecydowanie wyrastających przeciętność. To właśnie te dokonania pozwalają rozwijać się w sposób szczególny i stawać się wzorcem dla innych - choć czasy nie sprzyjają do dynamicznego rozwoju.

Są jednak takie podmioty gospodarcze i samorządowe, które pomimo wielu trudności radzą sobie znakomicie, a ich modelowa strategia zarządzania pozwala na wyłonienie Kapitule najlepszych i nadanie im Tytułów HIT 2022. 

Pierwsze nadesłane zgłoszenia są już weryfikowane, jednakże czekamy na kolejne. Dodam, że w tym roku do współorganizowania naszego projektu przyłączyły się Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Zielonej Górze oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Życzę sukcesów w każdej dziedzinie każdego dnia.

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.