Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Wzbudzamy nową edycję naszego przedsięwzięcia, jakim jest Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2021

Mam nadzieję, że wracamy do „normalności” działań gospodarczych, choć to pojęcie jest bardzo względne. Z pewnością nie oglądamy się na kolejną falę covidową, a wzbudzamy nową edycję naszego przedsięwzięcia, jakim jest Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2021. 

Wiele się dzieje w przestrzeni gospodarczej i samorządowej. Przedsiębiorstwa i samorządy, rozwijają się w różnych przestrzeniach swoich działalności, bacznie obserwując - czasem z niepokojem, co dzieje się w ich otoczeniu – tym bliższym i globalnym, politycznym i gospodarczym. Pomimo tych obaw mają się czym pochwalić i z pewnością poddadzą swoje działania do oceny Kapitule konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie to ocena „zdalna”. 

Zatem drodzy przedsiębiorcy i samorządowcy, wyciągajcie swoje „asy z rękawa” i zapraszamy do gry.

Podsumowanie tej edycji zaplanowaliśmy na 27 lutego 2022 roku w Auli UAM w Poznaniu. Zapraszamy 

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.