Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2019 już ruszył

35 lecie konkursu hit

Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2019 już ruszył. Docierają do biura nominacje do tytułu HIT roku podmiotów z różnych obszarów gospodarki. Niektóre z nich już przygotowują tematy do oceny przez Kapitułę. Mamy nadzieję, że poziom zgłoszeń będzie szczególnie wysoki w tym roku, tym bardziej że jest to rok jubileuszowy.

Dwadzieścia pięć (25-lecie - niesamowite) temu w sali restauracji EDEN w Pile odbyła się pierwsza gala tegoż projektu. Współorganizatorem ówczesnego konkursu był wojewoda pilski Jerzy Olszak oraz „Gazeta Poznańska” a w przedsięwzięciu uczestniczyło „aż” 15 firm – łza w oku się kręci. Wiele, naprawdę wiele od tego czasu się zmieniło w rozwoju przedsiębiorstw, w systemie zarządzania etc.. Niektóre z nich odeszły w niepamięć, inne stały się potentatami na rynkach europejskich a wręcz światowych. Taką wartością dodaną dla nas jest także to, że z niektórymi z szefów organizacji uczestniczących w naszym projekcie są wspólne tematy - wówczas były to tematy o dzieciach, natomiast dzisiaj wymiana fotografii wnuków – wspaniałe.

Szanowni Państwo, nie czas się roztkliwiać. 25 lat to duma i odpowiedzialność, zatem czekamy na kolejne nominacje i zgłoszenia do tej jubileuszowej edycji HITa.  Przygotowujemy się również do uroczystego podsumowania – gali. Mamy nadzieję, że będzie ona wyjątkowa.

 

 

 

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.